06.12.2013

Zabawa.

Pierwszy mój post o charakterze bardziej rozrywkowym. Pomyślałam, ze będzie to fajny przerywnik, jako że ostatnio mam bardzo dużo nauki i niewiele czasu na czytanie jak również pisanie. Jestem teraz w trakcie "Prób Ognia" James'a Dashner'a, mam nadzieje, że znajdę niedługo trochę czasu na dokończenie tejże właśnie pozycji i napisanie czegoś o niej.
A teraz zabawa, którą wyparzyłam na innym blogu.

Zasady: Do każdej literki twojego bloga dobierz jakąś książkę. Jaką? Jaką tylko chcesz! Taka, która zapadłą ci w pamięć, która poprawia ci humor, albo wręcz przeciwnie. Taka, na którą ochotę masz od bardzo dawna, albo jakaś fajna pozycja z dzieciństwa, co tylko przyjdzie ci do głowy.
 
L - "Lotta z Ulicy Awanturników" - Książka, którą potrafiłam czytać w kółko, kiedy byłam mała. Nie przepadałam wtedy za czytaniem, a zaletą tej książeczki była bardzo niewielka objętość. :)
I - "Intruz" - Książka, która zapadła mi w pamięć chyba ze względu na dość ciekawą fabułę i niecodzienny pomysł na całą historię.
T - "Trzy Metry Nad Niebem" - Oglądałam film pod takim tytułem i był przecudowny, dlatego książkę też mam w planach o jakiegoś czasu, ale jakoś nie mam na nią wolnej chwili.
E - "Eragon" - Nie czytałam i nawet nie wiem o czym jest ta książka, ale jest to pierwszy tytuł, który mi się skojarzył z literką 'E'.
R - "Romeo i Julia" - Mój ulubiony przykład na wszelkiego rodzaju rozprawkach, bo można podciągnąć pod prawie każdy temat i jest niezawodny, mimo że nawet nie udało mi się tego do końca przeczytać...
A - "Ala Makota" - Książka, której tytuł zawsze mnie intrygował, szczególnie, że chyba główna bohaterka jest moją imienniczką, jednak nigdy nie przeczytałam.
R - "Requiem" - Trzecia część "Delirium". Nie mogę się doczekać aż przeczytam, bo seria zajmuje szczytowe miejsca na mojej liście ulubionych książek. :)
Y - ?
 
L - "Las zębów i rąk" - Tytuł! Tytuł jest chyba tym, co najbardziej mnie w książce intryguje! Nie czytałam, ale mam zamiar zrobić to kiedy tylko będę miała czas.
A - "Akademia Wampirów" - Kolejna z moich ulubionych książek i serii!
N - "Niezgodna" - jak wyżej, książka, która kocham!
D - "Delirium" - jak wyżej, no i jak już pisałam nie mogę się doczekać, aż przeczytam 3 część z serii! :)

xo, A.

2 komentarze:

 1. Mi nie chciałoby się chyba tak opisywać bloga, ale może kiedyś się skuszę. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie dość przyjemnie to i nie zajmuje dużo czasu :)

   Usuń

Drogi Czytelniku,
każdy komentarz sprawia nam przyjemność i motywuje do dalszej pracy.
Jeśli dodasz jakiś komentarz zajrzyj tu czasem, bo zwykle na nie odpowiadamy.
Alicja Dominika&Ulotna