O Nas - Autorki Bloga

Założyłam tego bloga 7 lutego 2013 roku. Wiedziałam, ze mój zapał do blogów jest zdecydowanie słomiany i nie wiązałam z blogiem wielkich nadziei. Myślałam, że mam taką fazę, że szybko mi się znudzi. Ale tak się nie stało i jestem z siebie duma. Bardzo się ciszę, że tyle z tym blogiem wytrzymałam i mam nadzieję, że szybko od recenzowania książek nie odejdę. W końcu znalazłam temat, na który rzeczywiście chcę pisać i który sprawia mi przyjemność.
W lutym 2014 roku do mojego blogowego 'zespołu' dołączyła nowa autorka - Ulotna. Jestem pewna, że nasza współpraca obędzie owocna, i że tchnie w bloga jeszcze więcej życia. :)


Jestem raczej cichą osobą. Uwielbiam się śmiać, czytać, pisać, robić zdjęcia i przeróżne grafiki. Poza tym od niedawna gram na perkusji. Oglądam mnóstwo filmów i seriali, nałogowo słucham muzyki i kocham zakupy. Zarówno te książkowe jak i ubraniowe czy nawet spożywcze. :) Mam bardzo bujną wyobraźnię, dużo osób mówi mi, że żyje we własnym świecie, a ja w to nie wątpię. Mam ogromne plany na przyszłość, czy uda mi się je spełnić? Nie mam pojęcia, ale wierze, że tak. Chociaż niektóre z nich. Motywuję się słowami Lauren Oliver zawartymi w książce Delirum: "Ten, kto skacze do nieba, może upaść, to prawda. Ale może też poszybować w górę."

Gdzie można mnie znaleźć?

Jestem zakręconą brunetką która ma mnóstwo zwariowanych pomysłów ciężkich do zrealizowania. Lubię oglądać filmy i seriale, ale przede wszystkim uwielbiam czytać książki fantasy. Często słucham muzyki. Uważam, że potrafi ona wyrazić co w danej chwili czuję. Należę do ZHP od 1 klasy podstawówki. Aktualnie prowadzę zbiórki z małymi sześcioletnimi zuchami. ♥ Jestem koleżeńska i otwarta na nowych ludzi. Nie lubię spontanów, ale jak już w jakimś biorę udział nie rezygnuję z zabawy. Preferuję "spokojny" tryb życia.  Moim największym (według mnie) minusem, jest skleroza. 


A gdzie mnie można znaleźć?
TwitterFacebookTumblrLubimy CzytaćFilmweb oraz na Spotify pod pseudonimem (nie zgadniecie): ulotna ☺


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku,
każdy komentarz sprawia nam przyjemność i motywuje do dalszej pracy.
Jeśli dodasz jakiś komentarz zajrzyj tu czasem, bo zwykle na nie odpowiadamy.
Alicja Dominika&Ulotna